FAQ

Wybór metody depilacji zależy między innymi od oczekiwań klienta i miejsca, które jest poddawane depilacji. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na depilację woskiem rumiankowym. Jest bardzo delikatna, a mimo to skuteczna.
Zatrudniamy zgrany zespół kosmetyczek, dzięki czemu nie trzeba zbyt długo czekać na wolny termin. Często można znaleźć też termin last minute, nawet 15 minut przed zabiegiem. Zachęcamy do wykonania telefonu lub dokonania rezerwacji online.
Najlepszym sposobem na depilację okolic bikini jest depilacja pastą cukrową. To metoda dedykowana dla wrażliwych części ciała.
O ile wybrane zabiegi się nie wykluczają, można wykonać je jeden po drugim, w jednym terminie. Takie szczegóły zawsze ustalamy podczas rezerwacji terminu.
Peeling kawitacyjny i chemiczny to świetne rozwiązania w przypadku skóry problematycznej i w sytuacjach, kiedy klientka chce ograniczyć widoczność zmian skórnych i zmarszczek, a także opóźnić ich powstawanie. Wybór powinien być uzasadniony konkretnym rodzajem skóry, jej problemami i oczekiwaniami.
Technologia opiera się na wykorzystaniu głowic zabiegowych. Wykonywane nimi ruchy prowadzą do precyzyjnego i skutecznego pobudzania skóry do regeneracji bez rozciągania i powodowania urazów.

Opinie

Byłam w salonie na opalaniu natryskowym. Opalenizna przepiękna, a sama obsługa profesjonalna.
Polecam salon pod każdym względem. Mają duży wybór zabiegów i atrakcyjne ceny. Personel przemiły.