Celulit

Na czym polega endermologia LPG? 

Endermologia LPG to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, podczas którego wykorzystywane jest specjalne urządzenie masujące, mające za zadanie zmniejszyć widoczność cellulitu, a także: wykonturować ciało, ujędrnić skórę oraz zmniejszyć obwody. Do zabiegu takiego wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie, pozwalające uzyskać dokładnie takie rezultaty, jakich ktoś oczekuje. 

Endermologia LPG – podstawowe informacje 

Endermologia LPG wykonywana jest z wykorzystaniem urządzenia takiego jak Endermomed, gwarantującego uzyskanie doskonałych rezultatów, gdy chodzi o modelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry. Jest to w pełni możliwe, z uwagi na to, że równocześnie zostają zastosowane metody takie jak: fale radiowe, światło podczerwone, ultradźwięki niskiej częstotliwości, a także masaż z wykorzystaniem rolek sferycznych i masaż podciśnieniowy. 

Ze względu na zastosowanie tak wielu metod możliwe jest uzyskanie dokładnie takich efektów, jakich oczekuje klientka. O całości zabiegu można przeczytać pod adresem https://easywaxing.pl/pl/endermologia-lpg-laser-rf-podczerwien-kawitacja i rzeczywiście nabrać przekonania, że przyniesie on wyłącznie pozytywne rezultaty. 

Główne efekty, jakie można uzyskać to: 

  • poprawa kondycji skóry, 
  • nadanie skórze jędrności, 
  • spłycenie zmarszczek, 
  • redukcja tkanki tłuszczowej. 

Zabieg może być wykonywany na tych częściach ciała, na których najczęściej występuje cellulit, a więc na: udach, pośladkach oraz na brzuchu. Endermologia LPG to całkowicie bezbolesna ingerencja w organizm, nie wymagająca zastosowania żadnych znieczuleń.
Jeśli jest to konieczne, to można zdecydować się na kilka zabiegów, aczkolwiek o tym, ile ma być serii decyduje osoba wykonująca zabieg, na podstawie indywidualnych przesłanek. 

Endermologia wzbogacona o  inne oddziaływania

Warto decydować się na takie zabiegi, które dodatkowo wzbogacone są o inne oddziaływania, a więc o: 

  • laser, 
  • RF,
  • kawitację, 
  • światło podczerwone. 

W ten sposób można uzyskać jeszcze trwalsze efekty. 

W trakcie zabiegu specjalista używa urządzenia Endermomed, z rolkami, które napędzane są silnikiem mającym funkcje ssania. To umożliwia delikatne rozciąganie i masowanie skóry, tkanki miękkiej oraz zalegającego pod nią tłuszczu. Wiązka światła podczerwonego stymuluje lipolizę, co oddziałuje bezpośrednio na zwiększenie jędrności skóry. Nowoczesna aparatura umożliwia również nowatorskie wykorzystanie ultradźwięków, pozwalające uzyskać spodziewane efekty. 

Zabieg w pełni bezpieczny 

Oferowany zabieg jest w pełni bezpieczny dla tych osób, które się na niego zdecydują. Należy jedynie mieć na uwadze to, aby upewnić się, iż nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania i w trakcie pierwszej konsultacji przedstawić jak najdokładniejsze informacje na temat własnego stanu zdrowia. Ponadto, warto także zastosować się do wszystkich zaleceń pozabiegowych, ponieważ nie dojdzie wtedy do niepożądanych efektów. Połączenie w kilku zabiegach jednego przynosi wyłącznie pozytywne rezultaty, co można dostrzec niemalże od razu.